מן העיתונות

 
קרא עוד
מסתבר שלא ממש פשוט להיות יזם: "עשיתי כל טעות אפשרית"
רבים חולמים לעשות הסבה מקצועית ולצאת לדרך יזמית עצמאית, שתאפשר להם לעשות את מה שהם אוהבים באמת. אך מסתבר שהמציאות לא כל-כך פשוטה וההתאקלמות קשה מאוד. חמישה יזמים, שעזבו את העולם המוכר והבטוח כדי לנסות להגשים את עצמם, מספרים על התהליך ועל הקשיים הנלווים אליו. 22/06/2010, ספיר פרץ , גלובס

קרא עוד
טנא בגולן - צימרים בחד נס

צימרים טנא בגולן מתאימים לזוגות ולמשפחות.  הצימרים המתאימים לזוג עם שלושה ילדים חדר השינה הזוגי מופרד בדלת והילדים מוזמנים לישון על הספות הנפתחות בסלון. בין הצימרים מפריד גרם מדרגות המוביל לקומת הגג שממנה אפשר להשקיף על הכינרת. בתווך בין הצימרים יש סאונה לרווחת האורחים..


קרא עוד
טנא בגולן בחד נס. תואר של כבוד באירוח

טנא בגולן בחד נס, בין הראשונים בגולן בעלי דירוג A , ב – IBB - ISRAEL BED & BREAKFAST , דירוג חדרי האירוח בישראל, שנועד ליצור שפה וסטנדרטים אחידים של איכות בין תיירני הצימרים ללקוחותיהם. הסטנדרטים הבינלאומיים מודדים בין השאר את רמת הצימר \ חדר האירוח, אמינות תקשורתית ברמת המידע ואיכות השירות ללקוח. כמו כן את חוות הדעת הקבועות שמתארחי המתחם מעניקים למקום. במסגרת הרצון להיכנס לדירוג עובר כל תיירן סדנת איכות מטעם הארגון, שלאחריה נערכת ביקורת שקלול. נתוני הקריטריונים מעניקים לצימר את הדירוג הסופי. דירוג נתוני ה – IBB קיבלו את תמיכתם של סוכני הנסיעות בארץ ובחו"ל, משרד התיירות והרשות לפיתוח הגליל.


קרא עוד
קיץ משפחתי קסום בטנא בגולן
אם תשמעו ילדים רבים המבקשים מהוריהם, "אימא, אבא, טנא", זה לא שהם קיבלו חלילה מכת שמש בקיץ הישראלי החם שלנו, אלא שהם פשוט יודעים שהגיע הזמן לקחת את ההורים ולחזור אל ציפי ומיקי מטנא בגולן מתחם הנופש המפנק ביישוב התיירותי חד נס. אחרי הכול, גם הם יודעים שבטנא בגולן אפשר לבלות עם כל המשפחה בחופשה חלומית ומפנקת במיוחד.

איך נתכנן טיול יומי

כיצד להנות מטיול מוצלח בגולן

1. חפשו באינטרנט אטרקציות המתאימות למשפחה ולילדים(כנסו להמלצות שלנו באזור)

2. צרו קשר עם האטרקציה וודאו אם היא פתוחה,שעות פעילות

3. תאמו מראש  במידת האפשר.

4.בנוסף -כנסו לקופונופש מועדון חברים--www.cpnclub.co.il--הירשמו ללא עלות למועדון ותיהנו!!!

5.לסיום- אנו בעלים של טנא בגולן- שמחים תמיד להמליץ ו"לתפור" חליפת אירוח בהתאם לדרישתכם

 

תיהנו בטנא בגולן ובאטרקציות בסביבה!


כתבה בערוץ 2 מתוך התוכנית "אנשים" (תוכנית 135)

 

לתוכנית המלאה באתר mako - לחץ כאן

סוויטות טנא בגולן - צימרים בחד נס

 

הכתבה על צימר טנא בגולן מתוך התוכנית "אנשים"

ערוץ 2 - תכנית אנשים - כתבה מספר 135
ערוץ 2 - תכנית אנשים - כתבה מספר 135